Chcę wyłączyć wskazówki
Buty Rowerowe GAERNE G.LASER Białe
Buty Rowerowe GAERNE G.LASER Białe
  • Buty Rowerowe GAERNE G.LASER Białe
  • Buty Rowerowe GAERNE G.LASER Białe
  • Nowości
Producent:
  • Gaerne
Buty Rowerowe GAERNE G.LASER Białe
Kod:
3834-004

G.LASER


Wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić doskonały komfort i dobre właściwości techniczne.

WIERZCH: Cholewka jest w całości wykonana z miękkiej i perforowanej mikrofibry, aby zwiększyć lekkość i właściwości oddychające buta.

SYSTEM ZAMKNIĘCIA: System zapinania składa się z trzech rzepów.

JĘZYK COMFORT FIT: Język buta jest perforowany dla lepszego wewnętrznego przepływu powietrza i posiada zaawansowaną technicznie warstwę amortyzującą dla większego komfortu.

ZINTEGROWANA ANTYPOŚLIZGOWA WKŁADKA NA PIĘTĘ: Całkowicie nowa zintegrowana, antypoślizgowa wkładka na piętę nie odkształca się ani nie osłabia. Dzięki formie przeciwdziałającej zapaleniu ścięgien zapewnia najlepszą stabilność i kontrolę stopy. Odblaskowe wstawki zapewniają maksymalną widoczność w warunkach słabego oświetlenia.

WKŁADKA TRANSPIRACYJNA: Wykonana ze specjalnym anatomicznym projektem dopasowanym do stopy dla optymalnego komfortu. Posiada mikro-perforacje zapewniające wentylację.

GAERNE MTB 2DENSITY SOLE 7.0: Nowa podeszwa zaprojektowana specjalnie do użytku na rowerze górskim. Struktura podeszwy łączy w sobie zarówno nylon, jak i włókno szklane, dzięki czemu jest trwała, lekka i cienka. Bieżnik został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną przyczepność / stabilność i ma doskonałą odporność na różne rodzaje terenu. Dwa wyjmowane przednie kołki zapewniają lepszą przyczepność na zmiennym i błotnistym terenie.

0
Koszyk jest pusty