Chcę wyłączyć wskazówki

Aktualności

Nadszedł czas OFF-ROADU ! - kaski motocyklowe ROCC 14.11.2022 news

ROCC 710 - Twój kask OFF-Roadowy

Nowość w ofercie ROCC by Buse. Kask z dodatkowym mocowaniem na kamerę!

- wyjmowana, z możliwością prania wyściółka,
- powłoka lakieru chroniąca przed promieniowaniem UV,
- zapięcie mikrometryczne,
- duża plaeta kolorystyczna!

BUSE - od teraz 3 LATA GWARANCJI 15.07.2020 news

Szanowni klienci,

Dzięki ciągłym pracom rozwojowym i nowym przepisom dotyczącym certyfikacji odzieży motocyklowej marka BUSE zapewnia Państwu najwyższą jakość oraz długą żywotność swoich produktów. Aby to podkreślić BUSE zdecydowało się na przedłużenie czasu gwarancji z 24 miesięcy do 36 miesięcy zarówno na produkty marki BUSE jak i ROCC.
Dotyczy to produktów zakupionych po 01 lipca 2020 r.


Obowiązują następujące warunki: Nowe produkty i ich standardowe wyposażenie, które mają wadę wynikającą z wad materiałowych i / lub produkcyjnych w ciągu 3 lat od zakupu, są naprawiane przez BÜSE na ich koszt lub wymieniane na produkt o równoważnej jakości.

Umowa gwarancyjna jest nieważna, jeśli wada wynika z niewłaściwej obsługi, nieprawidłowego montażu produktu i / lub nieprzestrzegania instrukcji użytkowania. Niedotyczy ona również produktów wyprzedażowych oraz z kolekcji wcześniejszej niż kolekcja 2020.

Jeśli naprawa lub wymiana nie jest możliwa z przyczyn ekonomicznych lub innych, BUSE zwróci Państwu równowartość zakupu. Decyzja o istnieniu przyczyn ekonomicznych lub innych, które uniemożliwiają naprawę lub wymianę, leży w gestii BUSE.
 
Okres gwarancji nie ulega przedłużeniu w przypadku wymiany lub naprawy. Wszelkie ustawowe roszczenia gwarancyjne pozostają nienaruszone.

Dowodem gwarancji jest dowód zakupu z datą zakupu. 3-letnia gwarancja rozpoczyna się w dniu wystawienia dowodu zakupu. Kończy się automatycznie po 3 latach i nie podlega przeniesieniu.

BUSE kolekcja 2020 JUŻ JEST !!! 12.12.2019 news

Z przyjemnością informujemy, iż najnowszy katalog odzieży, kasków oraz akcesoriów marki BUSE na sezon 2020 jest już dostępny.

Katalog mogą Państwo znaleźć pod poniższym linkiem:
BUSE 2020 Katalog

Buse Highland 08.04.2019 news

Komplet HIGHLAND jest hitem sprzedaży BUSE w Europie zachodniej. 
Bardzo dobra jakość, zaawansowane materiały ,solidne wykończenie, uniwersalność i umiarkowana cena sprawiają że jest to wiodąca oferta w palecie BUSE.
Jako odzież techniczna i uniwersalna skierowana do turystyki motocyklowej, zarówno dla kierowcy jak i pasażera. (kobiety-wersja damska).

Duże spektrum rozmiarów od 48 do 12XL dla mężczyzn oraz 36 do 58 dla kobiet, rozmiary niestandardowe (skracane i przedłużane) oraz 6 wariantów kolorystycznych gwarantują że każdy typ sylwetki znajdzie swój dopasowany komplet BUSE Highland. 
Bardzo dobra cena w Polsce na wymiary standardowe 48-58 od 949zł (w Niemczech cena wynosi 1150zł) ! Za rozmiary 60-64 , 7XL do 12XL oraz rozmiary niestandardowe (skracane, przedłużane ) cena 1049 zł

Specyfikacja
Membrana klimatyczna Humax -wodoodporna, wiatroszczelna, oddychająca i wypinana.
Odpinana podszewka termiczna.
Komfortowy neoprenowy kołnierz.
Regulowane zapięcie kołnierza na zatrzask Flexi-Snap
System wentylacji na klatce piersiowej, ramionach oraz plecach.
Dodatkowa wentylacja na rękawach.
Kieszonka na przedramieniu zapinana na zamek błyskawiczny (np. na kartę płatniczą lub bilon do płatności na autostradach).
Komfortowe wkładki na łokciach.
Regulacja szerokości rękawów, talii oraz w biodrach.
Ergonomicznie dopasowany krój.
Zamek błyskawiczny łączący kurtkę z wypinaną membraną.
7 kieszeni zewnętrznych, w tym jedna duża kieszeń na tylnej części (np, na dodatkowe rękawiczki lub wypiętą membranę). 2 wewnętrzne kieszenie

Bezpieczeństwo
Wyjmowane ochraniacze YF na ramionach oraz łokciach
Możliwość wymiany ochraniacza pleców CE na SAS-TEC.
Szwy bezpieczeństwa ISO 4916
Elementy odblaskowe

Materiał
Miękka, wytrzymała tkanina Tactel połączona z wstawkami z materiału Hitena (łokcie , barki), membrana klimatyczna Humax z możliwością wypięcia
Oddychająca siatka wewnętrzna
Podszewka 100% poliester
Podszewka termiczna 100% poliester
Główny materiał zewnętrzny poliamid (Tactel)
Membrana 100% poliester (Humax)
======================================= 
Motocyklowe męskie spodnie tekstylne Büse Highland
Cena w Polsce 749 zł rozmiary standardowe 48-58. Za rozmiary 60-64 oraz rozmiary niestandardowe (skracane, przedłużane )- cena 799zł

MATERIAŁ- miękki i wytrzymały materiał Tactel® wzmocniony materiałem Hitena®, komfortowa podszewka (100% poliester).

BEZPIECZEŃSTWO
kieszenie na ochraniacze bioder SAS-TEC®, 
wyjmowane ochraniacze kolan YF (możliwość regulacji wysokości), 
elementy odblaskowe 3M Scotchlite, 
bezpieczne szwy z atestem ISO 4916.

ERGONOMIA
oddychająca, wyjmowana, wiatro- i wodoszczelna membrana HUMAX®, 
trzy kieszenie, 
system wentylacyjny na udach, 
materiał antypoślizgowy na pośladkach, 
ergonomiczny krój, 
zamek umożliwiający połączenie z kurtką, 
regulacja szerokości za pomocą zapięcia na rzep przy biodrach i na końcu nogawek,
specjalne rozmiary,
elastyczne panele na kolanach i pośladkach dla zapewnienia komfortu.

 

Nowe homologacje na odzież motocyklową. CE całościowe. 18.03.2019 news

Nowe przepisy UE dotyczące wprowadzania na obszar celny Unii Europejskiej motocyklowej odzieży ochronnej weszły w życie w kwietniu 2018, do tego czasu tylko na kaski, buty i rękawice motocyklowe wymagana była całościowa homologacja a kurtki i spodnie musiały być wyposażone jedynie w homologowane protektory.

Z uwagi na to że przepisy niemieckie dotyczące bezpieczeństwa już dawno wymagały od producentów spełniania szeregu wewnętrznych przepisów i wymogów firma BUSE była bardzo zaawansowana w utrzymywaniu wysokiego standardu bezpieczeństwa w swoich produktach.

Już od roku 2016 zaczęła pracować nad całościową homologacją całej swojej gamy odzieży  i w chwili obecnej 100% kolekcji taką homologację posiada. Dzięki temu możemy zaoferować produkty zgodne z obowiązującymi przepisami oferując pełne bezpieczeństwo.

Co składa się na taki homologowany produkt? Homologowane materiały najwyższej jakości i wytrzymałości na rozdarcie i ścieranie np. Tactel ,Hitena, Super Fabric,  Sympatex, specjalne homologowane mocne nici, podwójne szwy bezpieczeństwa, specjalne zamki YKK fabrycznie zakańczane i produkowane na wymiar (tanie marki używają zamków tzw. na metry) oraz komfortowe protektory SaS-TeC i YF  optymalnie pochłaniające i rozkładające energię uderzenia.

Zauważamy na rynku polskim coraz większe zainteresowanie produktami wyższej jakości oraz bardziej zaawansowanych technologicznie. Dla klienta oprócz designu liczą się komfort noszenia , bezpieczeństwo i inowacyjność.

Na sezon 2019 Buse wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów wprowadza dwa nowe zestawy odzieży motocyklowej z tzw. laminatów. Pierwszy produkt to elegancki turystyczny zestaw GRADO gdzie zastosowano laminat firmy Tactel dzięki któremu kurtka i spodnie są o 15% lżejsze, w czasie deszczu woda nie wnika w materiał a po nim spływa, oddychalność i wentylacja jest na najwyższym poziomie,  materiał pozostaje miękki i wygodny w noszeniu i w niczym nie przypomina średniowiecznej zbroi nie tracąc ani grama z bezpieczeństwa.

Drugi to niezwykle inowacyjny zestaw odzieży motocyklowej Porto EXRC składający się z dwóch kurtek i dwóch par spodni. Zestaw ten jest przeznaczony dla bardzo wymagających i doświadczonych motocyklistów i oferuje niezrównany komfort w każdych warunkach klimatycznych i w każdej możliwej pogodzie zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zastosowanie w kurtce i spodniach wierzchnich laminatu Sympatex (nie mylić z membraną) zapewniło całkowitą wodoodporność i maksymalną oddychalność.

Katalog odzieży motocyklowej BUSE na rok 2019 18.03.2019 news

Przedstawiamy wam nowy katalog odzieży i akcesoriów motocyklowych oferowanych w sieci sklepów marki BUSE. Na ponad 400 stronach katalogu znajdziecie :

Kaski motocyklowe ( integralne, szczękowe, crossowe oraz Jet) ; odzież tj kurtki, spodnie, kombinezony motocyklowe zarówno sportowe jak i przeciwdeszczowe ; torby na bagaż  ; pancerze i protektory na motocykl oraz sporo techniki motocyklowej  jak np ładowarki motocyklowe. O nowosciach na rok 2019 opowiemy wam w nastepnych aktualnosciach. 

KATALOG 2019

 

 

0
Koszyk jest pusty