Chcę wyłączyć wskazówki

Praca

Stanowisko: HANDLOWIEC

Nasza hurtownia motocyklowa (części i akcesoria) zatrudni handlowca.

Zarobki netto: 2,5 - 6 tys zł

Centrum Motocyklowe RIDER to jedna z największych ogólnopolskich hurtowni części oraz akcesoriów motocyklowych, działająca na Polskim rynku od ponad 25 lat. Zatrudnimy handlowca do pracy stacjonarnej w siedzibie firmy w Krakowie (99%) oraz na terenie Polski (1%).

Opis stanowiska:

  • podtrzymywanie i rozwijanie współpracy z klientami
  • obsługa elektroniczna i telefoniczna klientów firmy
  • aktywne wyszukiwanie i kontakt z potencjalnymi klientami hurtowymi
  • przyjmowanie i monitorowanie zamówień, wypisywanie dokumentów sprzedaży
  • organizacja pracy biura
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • inne zadania związane z bieżącymi potrzebami firmy

Wymagania:

  • zainteresowanie tematyką motocyklową
  • min. roczne doświadczenie w handlu
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z klientami
  • dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność, wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podsawowym w mowie i w piśmie
  • dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie - pracę w młodym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu wyślij CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres rekrutacja@rider.com.pl. Do każdej aplikacji proszę dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

0
Koszyk jest pusty